top of page

ÇİFTLİĞİMİZ

DOĞANIN İÇERİSİNDE KÜÇÜK BİR MOLA

10 dönüm üzerine inşa ettiğimiz çiftliğimizin sizler için ayırdığımız eşsiz bahçesinde unutulmaz anlar geçirirken geleneksel Türk mutfağından oluşan zengin menü seçeneklerimizden tatmak için dilediğiniz zaman misafirimiz olabilirsiniz.

Image by Dan Meyers
evce.png

Doğallığa olan inancımızla çıktığımız üretim sürecinde, sizlerin ruhunu da doyurmak gerektiğini fark ettik. Bu amaçla Ev-Ce’nin doğduğu bahçeyi ziyarete açtık. Çiftliğimiz üretimimizin odak noktası, aynı zamanda ise ürünlerimizin tadılabileceği, hoşça vakit geçirilebilecek bir bahçe. Amacımız sahip olduğumuz bu büyülü atmosferi sizlerle de paylaşmak.

Markamızın amacı olan "evinde hissetmek" deneyimini hem ürünlerimizle hem de hizmetimizle misafirlerimize yaşatmak istiyoruz. Günün her öğününde en doğal ürünlerle hazırlanmış sofraları, yemekleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Temiz havanın yarattığı mutluluğa eşlik edecek leziz ürünlerimizle misafirlerimizi ağırlıyoruz. 

Ürünlerimizin üretildiği mutfağın yanında onları sizler için hazırlıyoruz. "Üretimden tüketime" sloganıyla işlettiğimiz tesisimiz herkes için bir mola noktası, gülümsemeler ve kutlamalarla süslü anılarınızın arka planı olsun istiyoruz.

 

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi, geleneksel tariflere bağlı kalınarak hazırlanmış tarhanamız, baharın ılık havasında ise en taze meyvelerden hazırlanan reçellerimiz Ev-Ce Sapanca Çiftliği'nde bulunan satış noktasıyla da beğeninize sunulmuştur. 

Yeşillikler içerisinde, kuş sesleri eşliğinde ve şehirden uzak derin bir nefes almak isterseniz biz Sapanca'dayız. Evdeki lezzetleri titizlikle hazırladığımız yerde, Ev-Ce Sapanca Çiftliği'nde sizleri bekliyoruz. 

Düğün Masa

DAVET & ORGANİZASYON

Yeşilin her tonunu içinde barındıran 10 dönümlük bahçede, meşe ağaçlarının altında en özel gününüzü unutulmaz kılıyoruz. Kına, nişan, şirket yemekleri ve kokteyl gibi etkinliklerinizi yapabileceğiniz farklı mekan alternatiflerine sahibiz.

 

Özel davet ve düğünlere yılın 12 ayı ev sahipliği yapan Ev-Ce'nin 300 kişilik açık alanı, 50 kişilik kapalı alanı bulunmaktadır. Küçük davetler için de ideal bir mekandır. Bizim ürünlerimizle hazırladığımız lezzetleri sunabileceğimiz gibi, mutfağımızı sizlere de açıyoruz.

bottom of page