top of page

TESLİMAT

Siparişleriniz MNG Kargo tarafından size ulaştırılacaktır. Ürünleriniz kargoya verildikten sonra "Sipariş Numarası" e-posta ile gönderilecektir. Yurt dışına satışımız bulunmamaktadır. 

Ürünler sipariş onayının verilmesinden sonra 1 (bir) iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Siparişte değişiklik veya iptal talep edildiğinde talebin bu süre içerisinde iletilmesi gerekmekte olup kargoya teslim edilen ürünlerde iptal/değişiklik yapılamamaktadır. Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır. 

Sepetinize eklediğiniz ürün tükenmişse bu durum tarafınıza e-posta ile bildirilecektir. 

Mevzuat hükümleri gereğince gıda ürünlerin iadesi sağlık ve hijyen açısından iadesi uygun olmayan ürünler olarak nitelendirilmiştir. İşbu sebeple ürünün tadının beğenilmemesi, beklentiyi karşılamaması sebeplerine dayanılarak iade ve cayma hakkı kullanılamaz. Ürünün kendisinden kaynaklı doğabilecek sorunlarda info@evce-sapanca.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Ürünün size ulaşması sürecinde yaşanabilecek kırılma, dökülme ve benzeri sorunlarda müşteri memnuniyetini sağlamak markamızın hedeflerinden biri olup kargonun geldiği gün çekilen bir fotoğraf ile bize başvurmanız halinde iade prosedürü işletilecektir. Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Ambalajlama veya üretim hatasından kaynaklanan bir durum olduğu takdirde iletişim adresimiz ve müşteri hizmet numaramızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz. 

Ürünlerin teslimi sonrasında, ambalajı açılan ve kullanılan ürünlerin tarafımızca size belirtilen saklama koşullarında muhafaza edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde uygun olmayan muhafaza şartlarına bağlı olarak yaşanan bozulma ve benzeri durumlardan USL İnşaat Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi sorumlu değildir. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

bottom of page