top of page

İADE & İPTAL

USL İnşaat Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi tarafından yönetilen bu web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılırsınız. Alıcılar, yasal mevzuatta tüketiciye ilişkin olarak yapılan düzenleme ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, sair yönetmeliklere tabidir. 

Alıcı ürünü iadesi sırasında ürün ile birlikte kendisine gönderilen faturayı USL İnşaat Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi'ne göndermelidir. 

Mevzuat hükümleri gereğince gıda ürünlerin iadesi sağlık ve hijyen açısından iadesi uygun olmayan ürünler olarak nitelendirilmiştir. İşbu sebeple ürünün tadının beğenilmemesi, beklentiyi karşılamaması sebeplerine dayanılarak iade ve cayma hakkı kullanılamaz. Ürünün kendisinden kaynaklı doğabilecek sorunlarda info@evce-sapanca.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Ürünün size ulaşması sürecinde yaşanabilecek kırılma, dökülme ve benzeri sorunlarda müşteri memnuniyetini sağlamak markamızın hedeflerinden biri olup kargonun geldiği gün çekilen bir fotoğraf ile bize başvurmanız halinde iade prosedürü işletilecektir. Ürünlerin kargo ile iadesinde ücret firmamıza aittir.

 

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Ambalajlama veya üretim hatasından kaynaklanan bir durum olduğu takdirde iletişim adresimiz ve müşteri hizmet numaramızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz. 

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

 

İADE ADRESİ:

Çayiçi Mahallesi Ersin Caddesi No.24 İç Kapı No:A Sapanca/Sakarya

bottom of page